-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для для анестезії та реанімації (код за ДК- 33170000-8, Набори чи комплекти для епідуральної анестезії код за ДК- 33171300-2)
Тендер Prozorro UA-2021-02-08-008925-a
Завершена
395 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 950.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 950.00 UAH
Номер:
35ed61e86de640acbdfaae9e8b30ec8d
Внутрішній номер закупівлі:
8499013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-02-08-008925-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Л.С. 380442498025 oMEla_0111@ukr.net http://5roddom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
395 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 950.00 UAH
Період уточнення:
08.02.2021 15:17 - 14.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2021 15:17 - 24.02.2021 16:10
Аукціон:
25.02.2021 15:20 - 25.02.2021 15:42
Період кваліфікації:
25.02.2021 15:42 - 01.03.2021 14:48
Період завантаження договору:
01.03.2021 14:48 - 21.03.2021 14:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набори чи комплекти для епідуральної анестезії
Кількість
2550 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМТ ЮКРЕЙН"
Оскарження: 01.03.2021 14:48 - 12.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543720
-
Контактна особа:
Жанна +380972226711 csm@tmtukraine.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, б-р Маріїі Приймаченко буд. 1/27, офіс 304/5
Оскарження: 01.03.2021 14:48 - 12.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
392 787.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
392 787.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.03.2021 14:48
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "ОПТ УКРСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40980250
-
Контактна особа:
Петренський Олександр Сергійович +380634067733 petrensky@ukr.net
-
Адреса:
70450, Україна, Запорізька область, Кушугум, Партизанська 68
Початкова пропозиція
394 442.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
394 442.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
2de1be48a230400c84b3139a67f24f90
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-08-008925-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМТ ЮКРЕЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543720
-
Контактна особа:
Жанна +380972226711 csm@tmtukraine.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, б-р Маріїі Приймаченко буд. 1/27, офіс 304/5
Номер договору:
34
Сума договору:
392 783.57 UAH з ПДВ
Сума договору:
367 087.45 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
15.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний