-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для для анестезії та реанімації (код за ДК- 33170000-8, Набори чи комплекти для епідуральної анестезії код за ДК- 33171300-2)
392 783.57
UAH з ПДВ
Номер:
2de1be48a230400c84b3139a67f24f90
Ідентифікатор договору:
UA-2021-02-08-008925-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Контактна особа:
Омельчук Л.С. 380442498025 oMEla_0111@ukr.net http://5roddom.com.ua
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМТ ЮКРЕЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543720
-
Контактна особа:
Жанна +380972226711 csm@tmtukraine.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, б-р Маріїі Приймаченко буд. 1/27, офіс 304/5
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Номер договору:
34
Дата підписання:
15.03.2021 00:00
Період дії договору:
15.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
392 783.57 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 696.12 UAH)
Оплачено:
392 783.57 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 696.12 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набори чи комплекти для епідуральної анестезії
Кількість
2550 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
2cf93f3a52de4e4980e2e32cb3249268
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна у постачальника особи , уповноваженої на підписання документів
Номер додаткової угоди:
1203
Дата внесення змін до договору:
15.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
666d17dba04646a886a7edbb4d42e996
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення ціни договору за згодою сторін
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано