• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Провідник для заміни ендотрахеальних трубок (Буж) 15Fr, дихальна система гладкостовбурна, з одним проводом обігріву, камера зволожувача ручного заповнення малого об`єму, фільтр дихальний вірусо-бактеріальний, повітровод Гведела ДК 021:2015:33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації

Торги не відбулися

225 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 125.00 UAH
Номер: ec7a0ec960f643099792332466014a46
Внутрішній номер закупівлі: 16613599
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-17-002558-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Омельчук Л.С. 380442498025 oMEla_0111@ukr.net http://5roddom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 225 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.01.2023 10:16 - 22.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 17.01.2023 10:16 - 25.01.2023 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴225 000.00 Лот 1.