-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для для анестезії та реанімації код за ДК 021:2015- 33170000-8 (Набори чи комплекти для епідуральної анестезії)
Тендер Prozorro UA-2020-07-27-002255-a
Завершена
465 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 650.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 650.00 UAH
Номер:
9d09e3b5b4d24d5ba4747c56e1e9b0d7
Внутрішній номер закупівлі:
5726135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-27-002255-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гузь Володимир Ігорович 0442498025 GYZVGPB5@GMAIL.COM http://5roddom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
465 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 650.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2020 18:08 - 01.08.2020 20:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2020 18:08 - 11.08.2020 20:00
Аукціон:
12.08.2020 14:36 - 12.08.2020 14:57
Період кваліфікації:
12.08.2020 14:57 - 14.08.2020 14:39
Період завантаження договору:
14.08.2020 14:39 - 03.09.2020 14:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набори чи комплекти для епідуральної анестезії
Кількість
2300 пара
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМТ ЮКРЕЙН"
Оскарження: 14.08.2020 14:39 - 25.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543720
-
Контактна особа:
Жанна +380972226711 csm@tmtukraine.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, б-р Маріїі Приймаченко буд. 1/27, офіс 304/5
Оскарження: 14.08.2020 14:39 - 25.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
453 884.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
453 884.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2020 14:39
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "ОПТ УКРСТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40980250
-
Контактна особа:
Петренський Олександр Сергійович +380634067733 petrensky@ukr.net
-
Адреса:
70450, Україна, Запорізька область, Кушугум, Партизанська 68
Початкова пропозиція
463 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
463 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
3dd98ca72024484b9474fd0e8f6d20ac
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-27-002255-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМТ ЮКРЕЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543720
-
Контактна особа:
Жанна +380972226711 csm@tmtukraine.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, б-р Маріїі Приймаченко буд. 1/27, офіс 304/5
Номер договору:
159
Сума договору:
453 884.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
378 236.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
26.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний