-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для для анестезії та реанімації код за ДК 021:2015- 33170000-8 (Набори чи комплекти для епідуральної анестезії)
453 884.00
UAH з ПДВ
Номер:
3dd98ca72024484b9474fd0e8f6d20ac
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-27-002255-a-c1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Контактна особа:
Гузь Володимир Ігорович 0442498025 GYZVGPB5@GMAIL.COM http://5roddom.com.ua
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМТ ЮКРЕЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543720
-
Контактна особа:
Жанна +380972226711 csm@tmtukraine.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, б-р Маріїі Приймаченко буд. 1/27, офіс 304/5
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Номер договору:
159
Дата підписання:
26.08.2020 00:00
Період дії договору:
26.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
453 884.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 75 647.33 UAH)
Оплачено:
453 884.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 75 647.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набори чи комплекти для епідуральної анестезії
Кількість
2300 пара
Період постачання
до 31.12.2020