-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
НК 024:2023:37706 — Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень, одноразового використання, НК 024:2019:60699 — Камера зволоження повітря для лінії вдиху, одноразового використання, НК 024:2019:60837 — Фільтр бактеріальний для медичних газів, нестерильний, одноразового використання код ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації
Тендер Prozorro UA-2023-10-30-011910-a
Завершена
208 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 080.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 080.00 UAH
Номер:
3492a76d9dd04ede88b5229852bb652c
Внутрішній номер закупівлі:
19458841
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-30-011910-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Л.С. 380442498025 oMEla_0111@ukr.net http://5roddom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
208 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2023 16:56 - 05.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2023 16:56 - 08.11.2023 12:00
Період кваліфікації:
08.11.2023 12:04 - 08.11.2023 15:19
Період завантаження договору:
14.11.2023 00:00 - 24.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 000.00 Лот 1.