-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
НК 024:2023:37706 — Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень, одноразового використання, НК 024:2019:60699 — Камера зволоження повітря для лінії вдиху, одноразового використання, НК 024:2019:60837 — Фільтр бактеріальний для медичних газів, нестерильний, одноразового використання код ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації
Тендер Prozorro UA-2023-10-30-011910-a
Завершена
208 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 080.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 080.00 UAH
Період уточнення:
30.10.2023 16:56 - 05.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим