• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

НК 024:2023:37706 — Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень, одноразового використання, НК 024:2019:60699 — Камера зволоження повітря для лінії вдиху, одноразового використання, НК 024:2019:60837 — Фільтр бактеріальний для медичних газів, нестерильний, одноразового використання код ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації

Оголошено тендер

208 000.00 UAH
Номер: 827b6c904f7c4ab28dadae42101b9506
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-17-007517-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Очікувана вартість: 208 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: НК 024:2023:37706 — Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень, одноразового використання, НК 024:2019:60699 — Камера зволоження повітря для лінії вдиху, одноразового використання, НК 024:2019:60837 — Фільтр бактеріальний для медичних газів, нестерильний, одноразового використання код ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 17.10.2023 16:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума208 000.00 UAH