-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інтродюсер для ендотрахеальної трубки,Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень,камера зволоження повітря для лінії вдиху,фільтр бактеріальний для медичних газів,повітропровід ротоглотковий ДК 021:2015:33170000- 2- Обладнання для анестезії та реанімації
Тендер Prozorro UA-2022-02-17-000426-a
Торги не відбулися
440 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 400.00 UAH
Номер:
d73741c73c5941958b9ea2cc973e4fd5
Внутрішній номер закупівлі:
14172338
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-17-000426-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Л.С. 380442498025 oMEla_0111@ukr.net http://5roddom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 400.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2022 09:58 - 23.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2022 09:58 - 05.03.2022 11:00
Аукціон:
з 09.03.2022 13:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтродюсер для ендотрахеальної трубки, одноразового використання
×
-
НК 024:2019:
41829 Інтродюсер для ендотрахеальної трубки, одноразового використання
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень, одноразового використання
×
-
НК 024:2019:
37706 Контур дихальний апарату штучної вентиляції легенів, одноразового використання
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Камера зволоження повітря для лінії вдиху, одноразового використання
×
-
НК 024:2019:
60699 Камера зволоження повітря для лінії вдиху, одноразового використання
Кількість
120 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Фільтр бактеріальний для медичних газів, нестерильний, одноразового використання
×
-
НК 024:2019:
60837 Фільтр бактеріальний для медичних газів, нестерильний, одноразового використання
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Повітропровід ротоглотковий, одноразового використання(повітровод Гведела, 12 см)
×
-
НК 024:2019:
42424 Повітропровід ротоглотковий, одноразового використання
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Повітровод Гведела, розмір 1.5
×
-
НК 024:2019:
42424 Повітропровід ротоглотковий, одноразового використання
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2022