-
Відкриті торги
-
КЕП
Інтродюсер для ендотрахеальної трубки,Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень,камера зволоження повітря для лінії вдиху,фільтр бактеріальний для медичних газів,повітропровід ротоглотковий ДК 021:2015:33170000- 2- Обладнання для анестезії та реанімації
Оголошено тендер
440 000.00
UAH
Номер:
24cf20f9cb1449e4b4fb33a6a9778c94
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-07-002280-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інтродюсер для ендотрахеальної трубки,Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень,камера зволоження повітря для лінії вдиху,фільтр бактеріальний для медичних газів,повітропровід ротоглотковий ДК 021:2015:33170000- 2- Обладнання для анестезії та реанімації
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
07.02.2022 15:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Інтродюсер для ендотрахеальної трубки, одноразового використання
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень, одноразового використання
Кількість
70 штуки
Період постачання
(не задано)
Камера зволоження повітря для лінії вдиху, одноразового використання
Кількість
120 штуки
Період постачання
(не задано)
Фільтр бактеріальний для медичних газів, нестерильний, одноразового використання
Кількість
150 штуки
Період постачання
(не задано)
Повітропровід ротоглотковий, одноразового використання(повітровод Гведела, 12 см)
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Повітровод Гведела, розмір 1.5
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума440 000.00 UAH