-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інтродюсер для ендотрахеальної трубки,Контур дихальний апарату штучної вентиляції легень,камера зволоження повітря для лінії вдиху,фільтр бактеріальний для медичних газів,повітропровід ротоглотковий ДК 021:2015:33170000- 2- Обладнання для анестезії та реанімації
Тендер Prozorro UA-2022-02-17-000426-a
Торги не відбулися
440 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 400.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2022 09:58 - 23.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим