-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Набори чи комплекти для епідуральної анастезії
Тендер Prozorro UA-2020-06-26-000857-b
Торги не відбулися
465 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 650.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 650.00 UAH
Номер:
ddb27f8a8faa42108569df8507cebd60
Внутрішній номер закупівлі:
5417744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-26-000857-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гузь Володимир Ігорович 0442498025 GYZVGPB5@GMAIL.COM http://5roddom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
465 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 650.00 UAH
Період уточнення:
26.06.2020 12:31 - 01.07.2020 14:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2020 12:31 - 11.07.2020 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
набори чи комплекти для епідуральної анастезії
Кількість
2300 пара
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМТ ЮКРЕЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04543720
-
Контактна особа:
Жанна +380972226711 csm@tmtukraine.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, Київ, б-р Маріїі Приймаченко буд. 1/27, офіс 304/5
Початкова пропозиція
453 884.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
453 884.00 UAH з ПДВ
Документи
7
Скарги
0