-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:33160000-9-Устаткування для операційних блоків (Полімерні лігатурні кліпси...×-
код ДК 021:2015:33160000-9-Устаткування для операційних блоків (Полімерні лігатурні кліпси Click’aV розмір ML (зелені); Полімерні лігатурні кліпси Click’aV розмір L (фіолетові); Полімерні лігатурні кліпси Click’aV розмір ХL (коричневі).).
- ID: UA-2026-09-04-005361-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294127
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків(ножиці, петлі, волокно)- ID: UA-2026-03-13-005771-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28598195
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків(ножиці, петлі, волокно)- ID: UA-2025-12-24-007530-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27743011
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків(ножиці, петлі, волокно)- ID: UA-2025-12-09-004109-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27459367
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інст...×-
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)
- ID: UA-2025-12-09-003674-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27458922
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (кліпси)- ID: UA-2025-11-25-008786-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27257966
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інст...×-
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)
- ID: UA-2025-11-25-007336-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27256531
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інст...×-
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)
- ID: UA-2025-03-24-004733-a
- Дата створення : 24.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24800325
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інст...×-
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)
- ID: UA-2025-02-07-003470-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24349739
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інст...×-
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)
- ID: UA-2025-01-29-003243-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24225679
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інст...×-
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)
- ID: UA-2024-12-12-009843-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23647369
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інст...×-
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)
- ID: UA-2024-11-08-006359-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23182400
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інст...×-
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)
- ID: UA-2024-11-07-012648-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23171930
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК:021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків (уретероскоп, нефроскоп, ту...×-
Код ДК:021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків (уретероскоп, нефроскоп, тубус резектоскопа)
- ID: UA-2023-11-09-014869-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19581084
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК:021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Витратні (запасні) частин...×-
код ДК:021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Витратні (запасні) частини до апарату для екстракорпоральної ударно-хвильової літотрипсії Dornier Delta III)(НК 024:2023: 18415 Електромеханічна екстракорпоральна система для літотрипсії)
- ID: UA-2023-09-11-005369-a
- Дата створення : 11.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18923314
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 02011918ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -