-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)
Тендер Prozorro UA-2025-03-24-004733-a
Завершена
2 150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 750.00 UAH
Номер:
835e9d3cd67942a4a6278301b40de915
Внутрішній номер закупівлі:
24800325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-24-004733-a
Замовник:
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011918
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, м.Київ, Вул. Володимира Винниченка, 9-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Булгаков +380672361110 uroltender1@gmail.com http://www.inurol.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2025 11:46 - 29.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.03.2025 11:46 - 01.04.2025 02:00
Період кваліфікації:
01.04.2025 02:00 - 03.04.2025 10:58
Період завантаження договору:
09.04.2025 00:00 - 19.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 150 000.00 код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)