• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)

Торги відмінено

2 466 185.72 UAH з ПДВ
Номер: e0bd50672bfd4dda88ee6b8da21b300c
Внутрішній номер закупівлі: 27256531
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-25-007336-a   
Замовник: Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України»
Контактна особа: Богдан Булгаков +380672361110 uroltender1@gmail.com http://www.inurol.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 466 185.72 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.11.2025 12:02 - 01.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2025 12:02 - 04.12.2025 00:00
Аукціон: 04.12.2025 15:53 - 04.12.2025 16:16
Період кваліфікації: з 04.12.2025 16:16

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: c08e161d190d4a2db0ec1b143d94a421
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Прийнято рішення скасувати торги по причині відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів з саме такими визначеними технічними характеристиками.
Період оскарження: 08.12.2025 13:12 - 19.12.2025 00:00
Дата опублікування: 08.12.2025 13:12
Дата виконання: 19.12.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴2 466 185.72 код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)