-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків(ножиці, петлі, волокно)
Тендер Prozorro UA-2026-03-13-005771-a
Торги відмінено
5 466 711.00
UAH з ПДВ
Номер:
9786f13ca122496ea5135e1ec9b87071
Внутрішній номер закупівлі:
28598195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-13-005771-a
Замовник:
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011918
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, м.Київ, Вул. Володимира Винниченка, 9-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Булгаков +380672361110 uroltender1@gmail.com http://www.inurol.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 466 711.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2026 12:33 - 20.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2026 12:33 - 23.03.2026 00:00
Аукціон:
з 23.03.2026 14:40
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
75dff4936284446896564d47190f0f7a
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Прийнято рішення скасувати торги по причині відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, а саме: 1)Ножиці ультразвукові коагуляційні з технологією адаптації до тканин, діаметр 5 мм, довжина 36 см у кількості 85шт, 2)Ріжуча петля, біполярна , 24/26 Шр. у кількості 150шт.
Період оскарження:
19.03.2026 12:02 - 30.03.2026 00:00
Дата опублікування:
19.03.2026 12:02
Дата виконання:
30.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴5 466 711.00 Код ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків(ножиці, петлі, волокно)