-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)
Тендер Prozorro UA-2024-12-12-009843-a
Торги не відбулися
159 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 795.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 795.00 UAH
Номер:
b64feedc655744e79f8d91c89ae9f24f
Внутрішній номер закупівлі:
23647369
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-12-009843-a
Замовник:
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011918
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, м.Київ, Вул. Володимира Винниченка, 9-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Булгаков +380672361110 uroltender1@gmail.com http://www.inurol.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
159 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2024 12:55 - 17.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2024 12:55 - 20.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴159 000.00 код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)