-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків(ножиці, петлі, волокно)
Тендер Prozorro UA-2025-12-24-007530-a
Завершена
2 393 760.00
UAH без ПДВ
Номер:
1fc94f90ae974188943000d38b17f642
Внутрішній номер закупівлі:
27743011
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-24-007530-a
Замовник:
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011918
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, м.Київ, Вул. Володимира Винниченка, 9-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Булгаков +380672361110 uroltender1@gmail.com http://www.inurol.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
23 грудня 2025р. уповноваженою особою отримано розпорядження керівника провести закупівлю виробів медичного призначення, згідно з доданим переліком, у зв’язку із нагальною потребою установи в них. Замовник розуміє, що для проведення процедури «Відкриті торги з особливостями» необхідно надати учасникам 7 повних к. д. для подачі своїх тендерних пропозицій, плюс день аукціону та розгляду тендерної пропозиції на відповідність вимогам законодавства та умов тендерної документації, плюс 5 к.д. на оскарження рішення про визначення переможця.
На дату отримання розпорядження уповноваженою особою виконати дані вимоги законодавства неможливо, оскільки останнім днем проведення платежів клієнтів органів казначейства за 2025 рік(до яких відноситься замовник), Головним управлінням ДКСУ в м.Києві встановлено 28 грудня 2025р. (лист №07-08.1-06/13003 від 04.12.2025).
Очікувана вартість:
2 393 760.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ножиці THUNDERBEAT 5 mm, 35 cm, пістолетна рукоятка з рухомою передньою частиною
Кількість
15 штука
Період постачання
до 26.12.2025
Зонд для припікання, тип-петля під кутом 45°, 24-28 Fr, 12 та 30°, 12шт, для TURis для енуклеації
Кількість
8 штука
Період постачання
до 26.12.2025
Ріжуча петля, біполярна , 24/26 Шр.
Кількість
150 штука
Період постачання
до 26.12.2025
Вапоризаційний електрод, 24/26 Шр
Кількість
20 штука
Період постачання
до 26.12.2025
Оптичне волокно під гольмієвий лазер Optical Fiber Reusable, 550 REF OAF005513 Quanta System
Кількість
5 комплект
Період постачання
до 26.12.2025
Оптичне волокно під гольмієвий лазер Optical Fiber Reusable, 272 REF OAF702713 Quanta System
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 26.12.2025
Оптичне волокно під гольмієвий лазер Optical Fiber Reusable, 365 REF OAF703613 Quanta System
Кількість
8 комплект
Період постачання
до 26.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОСЮК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2324319795
-
Контактна особа:
+380979314275
-
Адреса:
22456, Україна, Вінницька область, Гайсинський р-н село Осіївка вул.Пилипчука будинок 5А
Ціна пропозиції
2 393 760.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.12.2025 11:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
136dcec2b7da45f8b9a30e82c2dd6ab4
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-24-007530-a-c1
Постачальник:
КОСЮК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2324319795
-
Адреса:
22456, Україна, Вінницька область, Гайсинський р-н село Осіївка вул.Пилипчука будинок 5А
Номер договору:
24/12/25/2
Сума договору:
2 393 760.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.12.2025 00:00 - 25.12.2025 00:00
Дата підписання:
24.12.2025 00:00
Статус:
Розірваний