-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)
Тендер Prozorro UA-2024-11-08-006359-a
Завершена
1 662 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 310.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 310.60 UAH
Номер:
d7eb3fc9856e4696860512ba82f3f4d8
Внутрішній номер закупівлі:
23182400
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-08-006359-a
Замовник:
Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011918
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, м.Київ, Вул. Володимира Винниченка, 9-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Булгаков +380672361110 uroltender1@gmail.com http://www.inurol.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 662 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2024 12:18 - 15.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2024 12:18 - 18.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
18.11.2024 00:00 - 19.11.2024 12:40
Період завантаження договору:
25.11.2024 00:00 - 05.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 662 120.00 код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (електрохірургічні інструменти)