• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (кліпси)

Завершена

334 078.27 UAH з ПДВ
Номер: 1542759513cf4b8f836143c18c9556ff
Внутрішній номер закупівлі: 27257966
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-25-008786-a   
Замовник: Державна установа «Інститут урології імені академіка О.Ф.Возіанова Національної академії медичних наук України»
Контактна особа: Богдан Булгаков +380672361110 uroltender1@gmail.com http://www.inurol.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 334 078.27 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.11.2025 12:47 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2025 12:47 - 03.12.2025 00:00
Аукціон: з 03.12.2025 11:50
Період кваліфікації: 03.12.2025 00:00 - 04.12.2025 12:08
Період завантаження договору: 10.12.2025 00:00 - 20.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴334 078.27 код ДК 021: 2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків (кліпси)