-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали (стоматологічні матеріали)- ID: UA-2026-08-25-006736-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30184134
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився годину назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали (стоматологічні матеріали)- ID: UA-2026-03-27-011126-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28756263
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали (стоматологічні матеріали)- ID: UA-2026-03-13-010979-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28603388
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Відріз марлевий медичний нестерильний 0,9х5м, тип 17- ID: UA-2026-03-10-001243-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28547671
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стоматологічні матеріали- ID: UA-2025-11-21-013219-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27223551
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприци інсулінові 1мл U-100, 3-х компонентний, голка інтегрована 30G (0,3*13мм), одноразов...×-
Шприци інсулінові 1мл U-100, 3-х компонентний, голка інтегрована 30G (0,3*13мм), одноразовий стерильний
- ID: UA-2025-11-03-003076-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26970063
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матетеріали (стоматологічні матеріали)- ID: UA-2025-08-14-004341-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26138744
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
медичні вироби (стоматологічні матеріали)- ID: UA-2025-05-02-007859-a
- Дата створення : 02.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25181163
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприци інсулінові одноразові стерильні 1мл U-100 з інтегрованою голкою 30G (0,3х13 мм) 3-х...×-
Шприци інсулінові одноразові стерильні 1мл U-100 з інтегрованою голкою 30G (0,3х13 мм) 3-х компонентні
- ID: UA-2025-04-04-011676-a
- Дата створення : 04.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24926263
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стоматологічні матеріали- ID: UA-2024-12-24-008831-a
- Дата створення : 24.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23842955
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вата медична, 200г, гігієнічна нестерильна, зігзагоподібна- ID: UA-2024-11-15-013156-a
- Дата створення : 15.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23275407
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали (Стоматологічні матеріали)- ID: UA-2024-11-12-016743-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23226202
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприци інсулінові U-100, 1мл- ID: UA-2024-10-24-014825-a
- Дата створення : 24.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23016820
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні матеріали- ID: UA-2024-05-09-009378-a
- Дата створення : 09.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21517619
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
стоматологічні матеріали- ID: UA-2023-12-22-015019-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20216283
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43406343ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -