-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали (стоматологічні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-011126-a
Завершена
180 090.00
UAH без ПДВ
Номер:
41e5581c1f65438690b3e7f9aac4d1d0
Внутрішній номер закупівлі:
28756263
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-27-011126-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43406343
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Галонська +380352269759 stomat_t1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
180 090.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Евгенол,10 мл
Кількість
3 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Charisma Classic (ХаризмаКласік)
4 г, колір А1, A2
Кількість
25 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
CharismaSmart (Харизма Смарт),4 г, колір: UD
Кількість
5 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Ендокорт (Endocort-H), 20 г + 10 мл
Кількість
3 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Сalcisole-C (Кальцизоль-Ц), 2,8 г
Кількість
4 паковання
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
ADPER SINGLE Сингл Бонд (Single Bond 2) BOND 2, 6мл
Кількість
7 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Sagen Balance (Саген Баланс) фотополімерний наногібридний матеріал, шприц 4г, колір EА2
Кількість
4 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Sagen Balance (Саген Баланс) фотополімерний наногібридний матеріал, шприц 4г, колір DА2
Кількість
2 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Biodentine (5 капсул), біоактивний замінник дентину
Кількість
1 паковання
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Спрей-мастило,320 мл
Кількість
3 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Riva LC (Ріва ЛС) 15 г + 7.2 мл
Кількість
15 пакунок
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Паста полірувальна Депурал Нео 75 г
Кількість
3 пакунок
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Йодоформ 10г
Кількість
3 пакунок
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Proclean Z, 8 г паста у шприці
Кількість
3 пакунок
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Стоматологічний композитний матеріал ГРАДІЯ Дірект, Шприц 2.7мл (4г) колір А1
Кількість
1 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Стоматологічний композитний матеріал ГРАДІЯ Дірект, Шприц 2.7мл (4г) колір А2
Кількість
9 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Філтек (Filtek) Supreme Flowable, 2 г, колір A2
Кількість
6 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Гель труючий 37%, 8г
Кількість
30 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
REFLECTYS composite (РЕФЛЕКТИС композит), універсальний світлотвердіючий наногібридний композит, шприц (4 г.), колір А1
Кількість
3 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
REFLECTYS composite (РЕФЛЕКТИС композит), універсальний світлотвердіючий наногібридний композит, шприц (4 г.), колір А2
Кількість
13 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Devilat (Девілат),3г
Кількість
10 пакунок
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Лателюкc, шприц 5 г, колір А2
Кількість
18 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Рідкотекучий фотополімерний композит Jen LC-Flow 3 г, колір А2
Кількість
3 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Універсальний субмікронний гібридний композит Jen-Radiance, 4 г, колір А2
Кількість
3 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Адгезор, 55г+80г
Кількість
6 пакунок
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Resodont (Резодонт)
Кількість
3 пакунок
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Рестапекс (Restapex) 5 г
Кількість
3 пакунок
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Гiпохлорит натрiю, 215 г
Кількість
5 пакунок
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Ендометазон порошок,14 г
Кількість
5 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Дексодент, матеріал для пломбування кореневих каналів, 20 г
Кількість
2 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Rootfill (Рутфіл) без йодоформу 1.5 г
Кількість
3 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Пастоподібний препарат 35% гідроокисукальцію на водній основі Кальцій Джен
Кількість
2 паковання
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Дентин-паста E-Temp DiaDent (Е-Темп) 30г
Кількість
12 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Glass Liner прокладний матеріал,: 2 мл (3.5г) шприц.
Кількість
3 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Нитка ретракційна з просоченням SURE-CORD №00, №1
Кількість
5 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Рідина для антисептичної обробки кореневих каналів Cresolat (Крезолат),10 мл
Кількість
3 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Хустки (кофердам латексний) medium
Форма випуску: пакування 36шт
Кількість
2 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Ionosit Baseliner (Ионосит-Бейслайнер) светоотверждаемый прокладочный материал, 20 шприцов по 0,33 г, DMG
Кількість
1 пакунок
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
TOTAL C-RAM (ТОТАЛ Ц РАМ), универсальный цемент для постоянной фиксации, шприц 5 мл
Кількість
1 штука
Період постачання
27.03.2026 - 30.06.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СМОЛІНА ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1945516086
-
Контактна особа:
+380506985669
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Клочківська будинок 101 корпус В квартира 41
Ціна пропозиції
180 090.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2026 17:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6aed25800aef41f2a8fedfec661e6586
Ідентифікатор договору:
UA-2026-03-27-011126-a-b1
Постачальник:
СМОЛІНА ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1945516086
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Клочківська будинок 101 корпус В квартира 41
Номер договору:
15
Сума договору:
180 090.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.03.2026 16:00
Статус:
Підписаний