-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали (стоматологічні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2026-03-13-010979-a
Торги не відбулися
185 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1019046002ef419b9c114bca4d3e75a0
Внутрішній номер закупівлі:
28603388
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-13-010979-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43406343
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Галонська +380352269759 stomat_t1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
185 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.03.2026 16:02 - 18.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2026 16:02 - 21.03.2026 00:00
Аукціон:
з 23.03.2026 14:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴185 000.00 Медичні матеріали (стоматологічні матеріали)