-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали (стоматологічні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-006736-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 10 годин назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 10 годин назад
299 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
44cc001aba114bc49abfd76a3937059a
Внутрішній номер закупівлі:
30184134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-006736-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43406343
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Галонська +380352269759 stomat_t1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
299 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 13:36 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 13:36 - 02.09.2026 00:00
Аукціон:
з 02.09.2026 14:52
Період кваліфікації:
02.09.2026 00:00 - 03.09.2026 09:42
Період завантаження договору:
09.09.2026 00:00 - 19.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 500.00 Медичні матеріали (Стоматологічні матеріали)