-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали (Стоматологічні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2024-11-12-016743-a
Завершена
97 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 486.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 486.00 UAH
Номер:
2efb57be4eea4de0bcf17f08e5032d58
Внутрішній номер закупівлі:
23226202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-12-016743-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43406343
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Хоміцька +380352269759 stomat_t1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
97 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2024 19:21 - 17.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2024 19:21 - 20.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
20.11.2024 00:00 - 21.11.2024 15:56
Період завантаження договору:
27.11.2024 00:00 - 07.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴97 200.00 Медичні матеріали (стоматологічні матеріали)