-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матетеріали (стоматологічні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2025-08-14-004341-a
Завершена
49 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 249.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 249.75 UAH
Номер:
9a9cd9ffb0f342d28a9d0a5b541e1614
Внутрішній номер закупівлі:
26138744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-14-004341-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43406343
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Галонська +380352269759 stomat_t1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
49 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.08.2025 11:40 - 19.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2025 11:40 - 22.08.2025 00:00
Аукціон:
з 22.08.2025 11:35
Період кваліфікації:
22.08.2025 00:00 - 22.08.2025 13:48
Період завантаження договору:
28.08.2025 00:00 - 07.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 950.00 Медичні матетеріали (стоматологічні матеріали)