-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні матеріали
Тендер Prozorro UA-2024-05-09-009378-a
Завершена
113 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 568.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 568.00 UAH
Номер:
37adbb6422a24cbfbba5cda2f13e408d
Внутрішній номер закупівлі:
21517619
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-09-009378-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43406343
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Хоміцька +380352269759 stomat_t1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
113 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.05.2024 15:51 - 14.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.05.2024 15:51 - 17.05.2024 00:00
Період кваліфікації:
17.05.2024 00:00 - 21.05.2024 13:07
Період завантаження договору:
27.05.2024 00:00 - 06.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴113 600.00 Стоматологічні матеріали