-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні матеріали
Оголошено тендер
113 600.00
UAH
Номер:
b8d17f426732446e860657ddb61baed0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-08-012555-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43406343
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43406343
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
113 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні матеріали
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
08.05.2024 15:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума34 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума79 600.00 UAH