-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
медичні вироби (стоматологічні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2025-05-02-007859-a
Завершена
73 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 367.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 367.50 UAH
Номер:
5658f7cb012642dbb6a0d58154f04cce
Внутрішній номер закупівлі:
25181163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-02-007859-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №1" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43406343
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. 15 Квітня, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Галонська +380352269759 stomat_t1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
73 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.05.2025 13:37 - 07.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.05.2025 13:37 - 10.05.2025 00:00
Аукціон:
12.05.2025 14:58 - 12.05.2025 15:21
Період кваліфікації:
12.05.2025 15:21 - 15.05.2025 10:57
Період завантаження договору:
21.05.2025 00:00 - 31.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴73 500.00 стоматологічні матеріали