-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світлодіодний модуль, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»- ID: UA-2026-04-13-007047-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28901920
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блок тенів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання »- ID: UA-2026-03-02-002359-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28461411
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світлодіодний модуль, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»- ID: UA-2026-02-25-012896-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28429985
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Головні контакти контактора, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»- ID: UA-2024-06-03-007515-a
- Дата створення : 03.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21725440
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до струмоприймачів тролейбусів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехн...×-
Запасні частини до струмоприймачів тролейбусів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
- ID: UA-2024-02-27-009481-a
- Дата створення : 27.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20870238
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до струмоприймачів тролейбусів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехн...×-
Запасні частини до струмоприймачів тролейбусів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
- ID: UA-2023-09-19-014172-a
- Дата створення : 19.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19020803
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заземлення переносне, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»- ID: UA-2023-09-05-004421-a
- Дата створення : 05.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18862652
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заземлення переносне, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»- ID: UA-2023-07-11-004216-a
- Дата створення : 11.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18369505
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щічки та каретки для струмоприймачів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне облад...×-
Щічки та каретки для струмоприймачів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
- ID: UA-2023-04-03-009546-a
- Дата створення : 03.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17399165
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Силовий модуль з релейною шафою, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання...×-
Силовий модуль з релейною шафою, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
- ID: UA-2022-02-01-006121-b
- Дата створення : 01.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13888333
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електронний модуль-контролер для автокрану LT-1025, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електро...×-
Електронний модуль-контролер для автокрану LT-1025, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
- ID: UA-2021-10-18-010715-c
- Дата створення : 18.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12004590
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Електротехнічне обладнання» код 31730000-2 за ДК 021:2015 (тени для електрокотлів)- ID: UA-2019-10-09-000919-a
- Дата створення : 09.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3872407
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Електротехнічне обладнання» код 31730000-2 за ДК 021:2015 (світлодіоди)- ID: UA-2019-04-02-000422-a
- Дата створення : 02.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3323348
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Електротехнічне обладнання» код 31730000-2 за ДК 021:2015 (кнопки)- ID: UA-2019-04-05-001547-b
- Дата створення : 05.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3323002
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Електротехнічне обладнання» код 31730000-2 за ДК 021:2015 (тени для електрокотлів)- ID: UA-2018-10-16-001231-a
- Дата створення : 16.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2583078
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС" ЄДРПОУ: 31725604ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняЗавершена -