-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Світлодіодний модуль, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-04-13-007047-a
Торги не відбулися
336 642.00
UAH з ПДВ
Номер:
7f63fb332aa04afa8087bdc3cd005480
Внутрішній номер закупівлі:
28901920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-13-007047-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анастасія Коновалова +380504536101 254163@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
336 642.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2026 16:55 - 18.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2026 16:55 - 21.04.2026 00:00
Аукціон:
з 21.04.2026 13:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴336 642.00 Світлодіодний модуль, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»