• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Світлодіодний модуль, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»

Оголошено тендер

336 642.00 UAH
Номер: 201586fd187c4cbd9e0aec5ad6cd61f6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-13-008238-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Очікувана вартість: 336 642.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Світлодіодний модуль, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнання
Дата опублікування: 13.04.2026 16:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума336 642.00 UAH