• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Заземлення переносне, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»

Завершена

19 192.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 95.96 UAH
Номер: 5c4b19fd1b6f46b0983044d2e52973d6
Внутрішній номер закупівлі: 18862652
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-05-004421-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Контактна особа: Світлана Петрова +380504536101, +380442546631 petrovakpt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 192.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.09.2023 12:01 - 15.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 05.09.2023 12:01 - 18.09.2023 00:00
Аукціон: 18.09.2023 14:51 - 18.09.2023 15:14
Період кваліфікації: 18.09.2023 15:14 - 21.09.2023 11:11
Період завантаження договору: 27.09.2023 00:00 - 07.10.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴19 192.80 Заземлення переносне, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Прилади для вимірювання величин»