• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Заземлення переносне, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»

Оголошено тендер

19 192.80 UAH
Номер: 1dfc70e42ead4e519838b4ac7f9ac8ab
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-05-001777-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Очікувана вартість: 19 192.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Заземлення переносне, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнання
Дата опублікування: 05.09.2023 10:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 192.80 UAH