-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Запасні частини до струмоприймачів тролейбусів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
Тендер Prozorro UA-2023-09-19-014172-a
Торги не відбулися
7 813 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 065.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 39 065.80 UAH
Номер:
b962d065be80456a8afb92f37e31e184
Внутрішній номер закупівлі:
19020803
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-19-014172-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна Богославець +380504536101, +380442546631 t.v.bogoslavets@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 813 160.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.09.2023 16:59 - 29.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2023 16:59 - 02.10.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 813 160.00 Запасні частини до струмоприймачів тролейбусів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»