• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Заземлення переносне, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»

Торги відмінено

15 994.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 79.97 UAH
Номер: 324c1e5a06ab4d709911a18d7286ea9f
Внутрішній номер закупівлі: 18369505
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-11-004216-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Контактна особа: Світлана Петрова +380504536101, +380442546631 petrovakpt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 15 994.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.07.2023 11:39 - 23.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 11.07.2023 11:39 - 26.07.2023 09:00
Період кваліфікації: 26.07.2023 09:03 - 26.07.2023 14:28
Період завантаження договору: 01.08.2023 00:00 - 11.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: e0c7a899d7924b2cb5abcb32a45cb938
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відмінити Закупівлю на підставі до пп. 2 п. 50 Особливостей – неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, а саме: при оприлюдненні оголошення про Закупівлю очікувана вартість закупівлі була визначена без ПДВ (Замовником-Ініціатором закупівлі), але вона має бути визначена з ПДВ (постанова КМУ № 224 від 20.03.2020р. припинила чинність з 01.07.2023р.), що неможливо усунути на даному етапі проведення Закупівлі.
Період оскарження: 08.08.2023 08:58 - 19.08.2023 00:00
Дата опублікування: 08.08.2023 08:58
Дата виконання: 19.08.2023 00:04
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴15 994.00 Заземлення переносне, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Прилади для вимірювання величин»