-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заземлення переносне, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
Оголошено тендер
15 994.00
UAH
Номер:
74b4312db9974ce8953c450340b3d867
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-11-001426-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
15 994.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заземлення переносне, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнання
Дата опублікування:
11.07.2023 10:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 994.00 UAH