-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до струмоприймачів тролейбусів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
Тендер Prozorro UA-2024-02-27-009481-a
Завершена
5 352 275.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 761.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 761.38 UAH
Номер:
4be4a370985244208bb77fde1d2f93bd
Внутрішній номер закупівлі:
20870238
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-27-009481-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дар'я Бражкіна +380504536101 d.brazhkina@kpt.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 352 275.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2024 15:36 - 08.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2024 15:36 - 11.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
11.03.2024 00:00 - 12.03.2024 15:31
Період завантаження договору:
18.03.2024 00:00 - 28.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 352 275.70 Запасні частини до струмоприймачів тролейбусів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»