-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Блок тенів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання »
Тендер Prozorro UA-2026-03-02-002359-a
Завершена
85 787.50
UAH з ПДВ
Номер:
e7958c82fd624af896992f38c668e37c
Внутрішній номер закупівлі:
28461411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-02-002359-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ольга Маслей +380504536101 tender_olga77@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 787.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.03.2026 10:40 - 07.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2026 10:40 - 10.03.2026 00:00
Аукціон:
з 10.03.2026 11:05
Період кваліфікації:
10.03.2026 00:00 - 16.03.2026 11:39
Період завантаження договору:
22.03.2026 00:00 - 01.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 787.50 Блок тенів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання »