-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блок тенів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання »
Оголошено тендер
85 787.50
UAH
Номер:
381e0d5aff934593a1a6cbc82ce588f7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-02-003027-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
85 787.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Блок тенів, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання »
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31730000-2 Електротехнічне обладнання
Дата опублікування:
02.03.2026 10:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума85 787.50 UAH