• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Світлодіодний модуль, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»

Торги не відбулися

336 642.00 UAH з ПДВ
Номер: ab37abb777ed413d9c6e0e3f103d47a1
Внутрішній номер закупівлі: 28429985
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-25-012896-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Контактна особа: Анастасія Коновалова +380504536101 254163@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 336 642.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.02.2026 17:00 - 03.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.02.2026 17:00 - 06.03.2026 00:00
Аукціон: з 06.03.2026 14:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴336 642.00 Світлодіодний модуль, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»