-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механізм включення ГШ500.09, Вимикач реверсивний комбайновий 1К101У- ID: UA-2020-08-08-000173-b
- Дата створення : 08.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5857587
АТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Апаратура АС-3С.МШ (або еквівалент)- ID: UA-2020-08-08-000041-c
- Дата створення : 08.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5857424
АТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Апаратура АС-3С.МШ (або еквівалент)- ID: UA-2020-05-23-000143-c
- Дата створення : 23.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5069167
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Апаратура АССУ-01 (або еквівалент)- ID: UA-2020-01-31-004201-a
- Дата створення : 31.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4414711
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Система зв’язку та управління АССУ (або еквівалент)- ID: UA-2019-05-27-000460-c
- Дата створення : 27.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3409570
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Система зв’язку та управління АССУ (або еквівалент)- ID: UA-2019-04-24-002730-b
- Дата створення : 24.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3312119
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фідерний автомат АВВ 250/400ДО (або еквівалент), система АССУ (або еквівалент)- ID: UA-2018-08-07-000503-c
- Дата створення : 07.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2386225
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пускач ПВІ-320, Кнопка КУ-92- ID: UA-2017-10-10-001957-a
- Дата створення : 10.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1214696
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Пускачі- ID: UA-2017-05-18-000443-c
- Дата створення : 30.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 858708
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Пускачі- ID: UA-2017-03-16-000969-a
- Дата створення : 16.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 707496
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Пускачі- ID: UA-2017-02-20-000419-a
- Дата створення : 20.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 644119
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілТорги не відбулисяТорги не відбулися -