-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура АССУ-01 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-01-31-004201-a
Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України
Торги не відбулися
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Номер:
63421dc3daee4a8b8c55f1af1424e4b1
Внутрішній номер закупівлі:
4414711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-31-004201-a
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Додаткова контактна особа:
Боярський Валерій Анатолійович (Директор з виробництва) +380505743798
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2020 16:23 - 21.02.2020 16:28
Період прийому пропозицій:
31.01.2020 16:23 - 02.03.2020 16:28
Період прекваліфікації:
з 02.03.2020 16:28
Умови оплати:
поставка товару - 50%
- Подіяпоставка товару
- Опис50 % передплата протягом 3 (три) банківських днів з моменту виставлення рахунку в якості передплати
- Розмір50%
- ТипАванс
- Період у днях3 банківські дні
поставка товару - 50%
- Подіяпоставка товару
- Опис50% остаточної оплати протягом 30 (тридцять) календарних днів з моменту письмового сповіщення Постачальником щодо готовності Товару до відвантаження.
- Розмір50%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Апаратура АССУ-01 (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 28.12.2020
Місце постачання
93113, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, ПАТ "Лисичанськвугілля" ВП "Шахта ім. Д.Ф. Мельникова" (Луганська обл, м. Лисичанськ, вул. Первомайська,217)
На карті