-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура АССУ-01 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-01-31-004201-a
Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України
Торги не відбулися
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Період оскарження:
31.01.2020 16:23 - 27.02.2020 00:00
Нічого не знайдено.