-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Апаратура АССУ-01 (або еквівалент)
Оголошено тендер
5 000 000.00
UAH
Номер:
0a4edc03a03b48fbbda1db49ddf4b0d3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-31-003167-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апаратура АССУ-01 (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.01.2020 15:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Апаратура АССУ-01 (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 28.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України
Сума5 000 000.00 UAH