-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Система зв’язку та управління АССУ (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-04-24-002730-b
Торги не відбулися
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Номер:
0888cb891c0a497f86f50aa0b2f2acaf
Внутрішній номер закупівлі:
3312119
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-24-002730-b
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Додаткова контактна особа:
Боярський Валерій Анатолійович +380505743798
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
24.04.2019 16:09 - 14.05.2019 16:13
Період прийому пропозицій:
24.04.2019 16:09 - 24.05.2019 16:13
Період прекваліфікації:
з 24.05.2019 16:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Система зв’язку та управління АССУ (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019