-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фідерний автомат АВВ 250/400ДО (або еквівалент), система АССУ (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-08-07-000503-c
Торги відмінено
1 275 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 375.00 UAH
Номер:
5bc93db0edee4894bc7924c6ed61c69b
Внутрішній номер закупівлі:
2386225
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-07-000503-c
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380669270035 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 275 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 375.00 UAH
Період уточнення:
07.08.2018 15:06 - 13.08.2018 15:11
Період прийому пропозицій:
07.08.2018 15:06 - 23.08.2018 15:11
Аукціон:
28.08.2018 14:40 - 28.08.2018 15:01
Період кваліфікації:
з 28.08.2018 15:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фідерний автомат АВВ 250/400ДО (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2018
Система АССУ (або еквівалент)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
993c63f4c3ca4713b27fb67ecbdbbe3e
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Тендерним комітетом прийнято рішення про відміну торгів відповідно до ч.1 п.2 ст.31 «Закону про публічні закупівлі», а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель публічних .
Дата опублікування:
19.09.2018 16:32
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ДЕВЕЛЕНС
×
-
Код ЄДРПОУ:
41800436
-
Контактна особа:
Коцеруба Костянтин Миколайович +380952499243 del_2018@ukr.net
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, Київ, ВУЛИЦЯ ПРЕДСЛАВИНСЬКА, будинок 19, офіс 223
Початкова пропозиція
1 266 146.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 255 873.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ТЕХЕНЕРГОМАШ-РВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41634503
-
Контактна особа:
РОКИТА ВАЛЕНТИН ІВАНОВИЧ +380956249019 tehenergo2018@meta.ua
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, Київ, вул. ГЛИБОЧИЦЬКА, б.72, корп. НОВИЙ, офіс 329
Початкова пропозиція
1 260 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 260 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
14
Скарги
0