-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Пускачі
Тендер Prozorro UA-2017-05-18-000443-c
Завершена
3 381 954.00
UAH з ПДВ
Номер:
5765cd77d76740c988a560a9e8092bf1
Внутрішній номер закупівлі:
858708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-18-000443-c
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергієнко Дмитро Валерійович +380994938816 tenderlu@ukr.net http://lisugol.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Оскільки торги на закупівлю пускачів не відбулись два рази (№ на веб-порталі Prozorгo.gov.ua UA-2017-02-20-000419-a, UA-2017-03-16-000969-a), згідно п.4 ч.2 ст. 35 необхідно застосувати переговорну процедуру. Начальник тендерного відділу Сергієнко Д.В. зазначив, що згідно з п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону, переговорна процедура закупівлі застосовується як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Відповідно до ч. 1 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, яка використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.
Очікувана вартість:
3 381 954.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пускач АВВ-400/250 ДОМ
Кількість
2 одиниця
Період постачання
01.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ (склад Новодружеськ), вул. Малиновського, 1
На карті
Пускач АВВ-250 РМ – 3 од.
Кількість
3 одиниця
Період постачання
01.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ (склад Новодружеськ), вул. Малиновського, 1
На карті
Пускач ПВИТ-125 МВ-3 – 2 од.
Кількість
2 одиниця
Період постачання
01.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ (склад Новодружеськ), вул. Малиновського, 1
На карті
Пускач ПВИТ-250 МВ-3 – 3 од.
Кількість
3 одиниця
Період постачання
01.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ (склад Новодружеськ), вул. Малиновського, 1
На карті
Пускач ПВИТ -320 МВ-3 – 1 од.
Кількість
1 одиниця
Період постачання
01.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ (склад Новодружеськ), вул. Малиновського, 1
На карті
Пускач АШТ-П-4 – 3 од.
Кількість
3 одиниця
Період постачання
01.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ (склад Новодружеськ), вул. Малиновського, 1
На карті
Пускач ПВИТ-80 МР – 6 од.
Кількість
6 одиниця
Період постачання
01.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ (склад Новодружеськ), вул. Малиновського, 1
На карті
Апаратура зв’язку АССУ.02, в комплекті – 1 од.
Кількість
1 одиниця
Період постачання
01.06.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
93100, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ (склад Новодружеськ), вул. Малиновського, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВК ТЕТЗ-ІНВЕСТ"
Оскарження: 18.05.2017 15:23 - 29.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36893728
-
Контактна особа:
Гниденко Костянтин Вікторович (062) 206-59-59
-
Адреса:
85103, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Правобережна, 3
Оскарження: 18.05.2017 15:23 - 29.05.2017 00:00
Ціна пропозиції
3 381 954.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.05.2017 15:26
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
38d01a176da3413da09ceeb6dbf3cd3e
Ідентифікатор договору:
UA-2017-05-18-000443-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ВК ТЕТЗ-ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36893728
-
Контактна особа:
Гниденко Костянтин Вікторович (062) 206-59-59
-
Адреса:
85103, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Правобережна, 3
Номер договору:
06-413
Сума договору:
3 381 954.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.05.2017 14:43 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
30.05.2017 14:43
Статус:
Підписаний