-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура АС-3С.МШ (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-05-23-000143-c
Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська (відповідно до ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі»)
Торги не відбулися
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25 000.00 UAH
Номер:
cb72520e7d9c4a939a41b5dfc1f6d5ca
Внутрішній номер закупівлі:
5069167
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-23-000143-c
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Додаткова контактна особа:
Боярський Валерій Анатолійович (Директор з виробництва) +380505743798
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
23.05.2020 20:37 - 24.06.2020 20:42
Період прийому пропозицій:
23.05.2020 20:37 - 04.07.2020 20:42
Період прекваліфікації:
04.07.2020 20:44 - 04.08.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 50%
- Подіяпоставка товару
- Опис50 % передплата протягом 3 (три) банківських днів з моменту виставлення рахунку в якості передплати
- Розмір50%
- ТипАванс
- Період у днях3 банківські дні
поставка товару - 50%
- Подіяпоставка товару
- Опис50% остаточної оплати протягом 30 (тридцять) календарних днів з моменту письмового сповіщення Постачальником щодо готовності Товару до відвантаження
- Розмір50%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Апаратура АС-3С.МШ (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 28.12.2020
Місце постачання
93113, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, ПАТ "Лисичанськвугілля" ВП "Шахта ім. Д.Ф. Мельникова" (Луганська обл, м. Лисичанськ, вул. Первомайська,217)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41560196
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГТІ" +380688217316 tov.gti@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61007, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ РИБАЛКА, будинок 89-Б, квартира 58
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
29.07.2020 20:36
Документи
4
Скарги
0
ТОВ ВО УКРСПЕЦКОМПЛЕКТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37366256
-
Контактна особа:
Миколайович Владислав +380997903105 134@ukrsk.com.ua
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ МОСКОВСЬКИЙ, будинок 199-Б
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
29.07.2020 20:37
Документи
19
Скарги
0