-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Апаратура АС-3С.МШ (або еквівалент)
Оголошено тендер
5 000 000.00
UAH
Номер:
5891b8c77607467491906ba8cc85f6d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-23-000049-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
Замовник:
ПАТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апаратура АС-3С.МШ (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.05.2020 20:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Апаратура АС-3С.МШ (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 28.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описвласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства), а у разі виділення фінансування - кошти Державного бюджету України
Сума5 000 000.00 UAH